AktualitySamospráva

Rezort Piešťany po roku objavil možnosť prezentácie na internete

By 24. mája 2013No Comments

Od založenia Rezortu Piešťany uplynul viac než rok. Jeho prezentácia v „internetovom svete“ doposiaľ nebola výrazná. Tento týždeň nás naši čitatelia upozornili na pravdepodobne prvú propagačnú aktivitu – článok na stránke cestovanie.sk s názvom Piešťany a Dolné Považie. Prečo ich navštíviť práve teraz?  Dnes ho však už na serveri nenájdete. Diskusia k nemu je zatiaľ prístupná.

REZORT cestovanie

Článok sa na rozsiahlej ploche venoval polohe a dopravnej dostupnosti Piešťan, prírode, kultúre, kúpeľom, architektonickým pamiatkam, potoku Dobová a jazeru Sĺňava aj výletom do okolia. Jeho súčasťou bola virtuálna prechádzka po Smolenickom zámku. Súčasťou bola tiež spotrebiteľská anketa, ktorej účastníci mohli vyhrať poukaz na večeru pre dve osoby v Rybárskej bašte v Bašovciach, či možnosť využiť zľavy na rôzne druhy služieb v oblasti cestovného ruchu, ktoré poskytli členovia Rezortu Piešťany.V texte chýbali odkazy na stránku samotnej organizácie aj jej členov. Nebola využitá ani možnosť prilákať návštevníkov na Facebook, cez ktorý môžu byť oslovení i neskôr. Tieto dva propagačné kanály Rezort Piešťany ani po roku existencie prakticky nevyužíva.

REKLAMA

bike-centrum

Webstránka visitpiestany.sk obsahuje stále iba linky na zakladajúcich členov a upozornenie: „Na stránke sa pracuje. Ďakujeme za pochopenie.“ Riaditeľka Rezortu Piešťany pred mesiacom povedala, že stránka je už hotová a nahadzujú sa len texty a fotografie. Na Facebooku je organizácia prihlásená od 28. februára. Neprezentuje sa vlastným logom, ale fotografiou Barlolámača a za celý čas nezdieľala na svojej stene žiaden príspevok. Napriek tomu má 45 fanúšikov.

Rezort Piešťany sa pritom niekoľkými aktivitami už pochváliť mohol. Podieľal sa na vydaní propagačných materiálov aj knihy o Moravianskej venuši. Pri potoku Dubová stoja cvičebné prvky, ktoré hradil v plnej výške. Obyvatelia i návštevníci Piešťan ich už s nadšením využívajú, aj keď zatiaľ neboli oficiálne odovzdané. Organizácia mohla zdielať aj odkaz na článok uverejnený na cestovanie.sk.

Text: Martin Palkovič Screenshot: www.cestovanie.aktuality.sk

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972