AktualitySamospráva

Remo Cicutto získal titul Primátor Slovenska 2013

By 6. novembra 2013No Comments

Podľa užívateľov portálu slovakregion.sk je najkrajším mestom Púchov a obcou Komjatice. Piešťany skončili až na 21. mieste, avšak prvenstvo v kategórii primátor získal Remo Cicutto.

[singlepic id=8508 w=320 h=240 float=right]Výsledok súťaže zverejnil portál slovakregion.sk včera. Podľa pravidiel sa do ankety mohol zapojiť každý, kto sa na portáli zaregistruje. Stačilo poslať „krátky popis s kladnými aktivitami úspešnými projektmi, ktoré (primátor, pozn. red.) vykonal pre svoje mesto.“

„Na konci súťaže bude zo všetkých zaslaných e-mailov – podporných hlasov vybratý primátor/starosta, ktorý svojimi aktivitami a realizovanými projektmi najviac prispel k rozvoju mesta alebo obce,“ píšu ďalej organizátori v podmienkach súťaže.

Primátorom Slovenska 2013 sa stal Remo Cicutto a Starostkou Slovenska 2013 Zuzana Máčeková z Uhrovca. Podľa informácií zverejnených na portáli obaja získajú celoslovenskú propagáciu v médiách, rozšírenú prezentáciu na slovakregion.sk, propagačné materiály, pohár pre víťaza a diplom.

(red)

REKLAMA

rekl-komenskeho

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972