Connect with us

Aktuality

Rekonštrukcia Cesty Janka Alexyho sa začala o týždeň a pol skôr

Published

on

Vo štvrtok 20. apríla dopoludnia začali cestári s frézovaním asfaltového povrchu cesty II/507 v úseku od Krajinského mosta po miestnu nábytkársku firmu. Maximálna povolená rýchlosť je znížená na 30 km/h a premávku usmerňujú cestári. Frézovanie má byť ukončené zajtra.

Ako sme informovali pred týždňom, rekonštrukcia bude zahŕňať odfrézovanie jestvujúceho povrchu vozovky v hrúbke 10 cm, položenie asfaltového betónu v hrúbke 5 cm, aplikáciu asfaltového spojovacieho postreku, položenie ďalšieho druhu asfaltového betónu v hrúbke 5 cm a aplikáciu asfaltového infiltračného postreku.

Advertisement
Hello GPT

Rekonštrukcia sa podľa informácií Odboru cestnej dopravy a pozemných komunikácií Okresného úradu Piešťany mala pôvodne vykonávať v dňoch od 1. mája do 30. júna a mala sa týkať úseku dlhého takmer 2,5 km. Podľa najnovších informácií sa aktuálne vykonávané práce dotknú približne 800-metrového úseku, ktorý vedie pod Červenou vežou.

Na stanovisko k rekonštrukcii sme sa opýtali aj Správy a údržby ciest, ktorá práce realizuje. Odpoveď po prijatí doplníme do textu.

Advertisement
Hello GPT

-vv/aktualizované-

Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články