AktualityŠport

Proti Skalici nastúpi za Havranov aj Tomáš Tatár

By 20. septembra 2012No Comments

V uplynulých dňoch sa hovorilo o jeho pôsobení v Dukle Trenčín alebo v Slovane Bratislava, ale hráč Detroitu Red Wings sa aspoň na niekoľko zápasov zaradí medzi piešťanských Havranov. Povolenie hrať na Slovensku má od vedenia svojho amerického klubu do 12. októbra. Potom by sa mal vrátiť späť do USA.

[singlepic id=32837 w=520 h=350 float=center]

Informáciu potvrdil manažér ŠHK 37 Piešťany Jaroslav Laifer. Tatár nastúpi už zajtra proti Skalici a za Havranov odohrá spolu sedem západov. Onedlho by mala byť správa zverejnená spolu s podrobnosťami na web stránke klubu.

Aktualizované (20. septembra 2012 o 16.34 h):

„V stredu večer nás oslovil agent Tomáša Tatara, či by sme mali záujem o angažovanie Tomáša Tatara v našom klube. Po následnej konzultácii s trénermi A-mužstva sme sa zhodli, že hráč Tatarových kvalít bude jednoznačným prínosom pre náš tím,“ cituje klubová web stránka prezidenta ŠHK 37 Piešťany Jaroslava Lušňáka.

„V priebehu štvrtka sme doťahovali všetky administratívne záležitosti, aby mohol Tomáš už v piatok nastúpiť za náš tím v extralige. Zmluvu sme podpísali do 9. októbra 2012, teda do začiatku AHL. Pokiaľ bude v tom čase trvať lockout v NHL budeme následne pokračovať v rokovaní o prípadnom predĺžení jeho kontraktu,“ dodal J. Lušnák.

Text: Martin Palkovič

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972