Aktuality

Program kina Fontána vždy pri sebe – v mobile

By 7. februára 2012No Comments

Jednoduchú, ale veľmi praktickú aplikáciu spustil na internete programátor Michal Valášek. Nájdete ju na adrese programkina.sk.

[singlepic id=25282 w=320 h=240 float=left]„Je to program piešťanského kina určený pre mobilné telefóny. Je použiteľný na každom modernom telefóne s internetovým pripojením. Na úvodnej obrazovke užívateľ vidí všetky budúce premietania, pričom ku každému je možné zobraziť podrobnosti – informácie o filme, vstupnom, dátumy a časy ďalších premietaní, plagát a podobne,“ popísal aplikáciu jej autor.

Momentálne je podľa jeho slov databáza filmov aktualizovaná raz mesačne. „Vedúci kina Jozef Valachovič mi vyšiel v ústrety a posiela mi program na ďalší mesiac, hneď ako je hotový. Zmeny programu by mali byť tiež reflektované, aj keď zatiaľ taká situácia nenastala,“ povedal Michal Valášek. Prvú verziu vytvoril iba pre seba, pretože chodí často do kina a program v mobile bol preňho užitočný. „Neskôr som aplikáciu nasadil na samostatnú doménu – napadlo mi, že sa možno hodí aj iným ľuďom.“

Aplikácia je zatiaľ strohá, ale filmový fanúšik v nej nájde všetky potrebné informácie. Jej autor ju chce priebežne vylepšovať a používateľom bude vďačný za každá nápad alebo kritiku.

[nggallery id=1398]

(mp)

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972