Mnohých v uplynulom období zaskočili búracie práce na Kúpeľnom ostrove. Momentálne tam prebieha rozsiahla rekonštrukcia v dvojhviezdičkovej Pro Patrie, ktorá má zlepšiť kvalitu poskytovaných služieb a umožniť preradenie v kategorizácii hotelov do troch hviezdičiek. Práce sa týkajú pavilónu J, z ktorého zostanú len obvodové múry.

IMG_8890_resize

REKLAMA

kia-042015-500

Objekt má rekonštrukciou získať úplne novú dispozíciu aj vnútorné vybavenie. Stavebné úpravy potrvajú do 30. júna a podľa vyjadrení kompetentných pracovníkov Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany plne rešpektujú platné predpisy legislatívy, stavebného aj pamiatkového úradu.

„Veríme, že modernizácia a zvýšenie kvality ubytovania v kúpeľnom hoteli Pro Patria** sa u hostí stretne s pozitívnou odozvou. Spokojnosť našich klientov je pre nás kľúčová. Som veľmi rád, že vďaka tejto investícií si naši klienti budú môcť ešte viac vychutnať pobyt v Kúpeľoch Piešťany a dopriať si ešte väčšie pohodlie,“ uviedol v tlačovej správe Viliam Mikuláš, finančný riaditeľ SLKP.

PPA_pavilon-J_izba (2)

Budúci vzhľad izieb v Pro Patrii

Pavilón J bude mať po novom tri nadzemné podlažia s výťahom. Ubytovacia kapacita sa rozšíri o 14 dvojposteľových izieb a nakoľko sa jedná o samostatný pavilón, stavebný ruch nijako neovplyvní chod hotela. Hotel Pro Patria oslávi na budúci rok významné jubileum, sto rokov svojej existencie.

IMG_8891_resize IMG_8892_resize IMG_8893_resize PPA_pavilon-J_izba (1) PPA_pavilon-J_izba (3)

Autor: -lt- Foto: -lt- a SLKP

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972