V Piešťanoch kandiduje na post primátora mesta deväť kandidátov. Niektorí sa doposiaľ prezentovali viac, iní menej. Vrámci aktuálnej kampane sa po prvý raz kandidáti predstavia naživo v spoločnej diskusii v utorok 23. októbra o 15:05 h na stanici Rádio Regina Západ.

Rádio Regina Západ vysielajúce z Veľkej Javoriny na frekvencii 100,7 MHz plánuje priniesť poslucháčom dôležité informácie k Voľbám do orgánov samosprávy obcí 2018, ktoré sa uskutočnia v sobotu 10. novembra 2018. Klub komunálnej politiky, v ktorom bude informovať  o originálnych kompetenciách samospráv a kompetenciách prenesených zo štátnej správy na samosprávu bude vysielať vždy v stredu od 10:05 – 11:00 h.

Diskusie kandidátov na primátora veľkých miest odštartujú v pondelok 22. októbra potenciálni budúci prví muži Topoľčian. Piešťany sú na rade hneď v utorok 23. októbra, kedy si budete môcť vypočuť názory piešťanských kandidátov na problémy v meste ako aj plány na ich odstránenie. Pozvaní boli všetci záujemcovia o post hlavy mesta. Kto reálne prisľúbil účasť, zatiaľ rádio nezverejnilo.

-th-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972