V sobotu 25. augusta sa v piešťanskom mestskom parku uskutočnia tvorivé dielne. Účastníci si tak môžu vyskúšať maľovanie na textil či modelovanie s hlinou. Naučiť sa tiež môžu servítkovú techniku alebo si zacvičia jogu.

„Prostredníctvom tvorivých dielní by sme chceli vyzbierať peniaze pre detskú onkológiu v Banskej Bystrici. Na druhej strane sa všetci zúčastnení môžu tvorivo zabaviť či niečo nové naučiť,“ povedala organizátorka a iniciátorka akcie Nina Šebová. Záujemcovia sa môžu prihlásiť na stránke https://www.genetickesyndromy.sk/domov/akcie-a-podujatia/tvorive-dielne/.

Odporúčaná cena za účasť na jednotlivých tvorivých dielňach je 10 eur. Získané finančné prostriedky sa použijú na nákup ohrievačov detských fliaš a poputujú na účet občianskeho združenia Svetielko Nádeje, ktoré je priamym spolupracovníkom detského onkologického oddelenia. „Kapacita jednotlivých dielní je obmedzená, prihlásiť sa môžu všetci bez rozdielu veku“, zdôrazňuje organizátorka a dodáva, že za nepriaznivého počasia sa termín posunie. Prihlásení účastníci budú o všetkých záležitostiach informovaní telefonicky a emailom. Tvorivé dielne zastrešuje občianske združenie Úsmev pre druhých. Známym môžete dať vedieť o akcii aj prostredníctvom Facebooku.

Miro Béreš

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972