Novomestskí dopravní policajti vyšetrujú dopravnú nehodu, pri ktorej zahynul  42-ročný motocyklista. Došlo k nej 15. júla  o 17.25 h v Novom Meste nad Váhom v križovatke cesty II/504 ulica Štúrova a miestnej komunikácie ulica Michala Chrásteka.
„Účastníkom nehody bol 42-ročný motocyklista, ktorý viedol motocykel  SUZUKI GSX-R 1000 v smere od ulice J. Kollára po ceste II/504 (ul.  Štúrova) smerom do križovatky s miestnou komunikáciou ulice Michala Chrásteka. Z  doposiaľ neustáleného dôvodu predným kolesom motocykla v uvedenej križovatke narazil do okraja ochranného ostrovčeka, ktorý sa nachádza vpravo vedľa cesty (ul. Štúrova). V dôsledku toho spadol z motocykla na cestu (ul. Štúrova), po ktorej sa ďalej v páde posúval a následne ostal ležať na trávniku v križovatke vpravo vedľa cesty. Motocykel sa po náraze do okraja ochranného ostrovčeka prevrátil na ľavý bok, vyšiel vpravo vedľa cesty a taktiež do trávnatého porastu kde ostal ležať,“ popisuje zistené fakty Elena Antalová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Trenčíne.

„Žiadame svedkov uvedenej dopravnej nehode, pri ktorej vyhasol život 42-ročného Petra, ktorí by vedeli uviesť skutočnosti vedúce k objasneniu uvedenej dopravnej nehody aby kontaktovali políciu na známom telefónnom čísle 158, prípadne na tel. čísle 0961243518. Svoje informácie nám môžete poskytnúť aj na najbližšom útvare PZ, pričom k objasneniu môžu pomôcť akékoľvek informácie,“ dodáva E. Antalová.

TS

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972