Connect with us

Aktuality

Pri dopravnej nehode vyhasol ľudský život

Published

on

Medzi Moravským Lieskovým a Novým Mestom nad Váhom došlo v stredu 7. februára k dopravnej nehode, pri ktorej vyhasol ľudský život. Na ceste I/54 sa za dosiaľ nezistených okolností udiala zrážka dvoch vozidiel a to Toyoty Corolla a Peugeotu 307. 24-ročná vodička Toyoty z okresu Uherské Hradište utrpela pri dopravnej nehode vážne zranenia a je hospitalizovaná v trenčianskej fakultnej nemocnici. Jej spolujazdec, sediaci na prednom sedadle utrpel zranenia, ktorým podľahol priamo na mieste dopravnej nehody. Jeho totožnosť momentálne overujú novomestskí kriminalisti.

Spolujazdec sediaci vzadu v Toyote taktiež utrpel vážne zranenia a je hospitalizovaný v trenčianskej nemocnici. 18-ročný vodič Peugeotu sa pri dopravnej nehode nezranil. Jeho 16-ročná spolujazdkyňa sa zranila ľahko. Vodička Toyoty sa vzhľadom k vážnym zraneniam nemohla podrobiť dychovej skúške, preto jej bola odobratá krv na zistenie požitia alkoholu alebo iných omamných látok v nemocnici. U mladého vodiča Peugeotu bola dychová skúška negatívna.

Advertisement
Hello GPT

U nebohého bol nájdený podozrivý kryštalický materiál a taktiež aj zelená sušina. Tento materiál bol v zmysle zákona zaistený a bude zaslaný na expertízne skúmanie. V tomto prípade vyšetrovateľ taktiež začal trestné stíhanie vo veci zločinu „nedovolená výroba omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov ich držanie a obchodovanie s nimi“.

Príčina tragickej nehody je v štádiu vyšetrovania. Vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície z Nového Mesta nad Váhom už v predmetnej veci začal trestné stíhanie a to vo veci prečinu usmrtenie a vo veci prečinu ublíženia na zdraví. Na mieste dopravnej nehody bol prítomný aj súdny znalec z odboru cestná doprava.

Advertisement
Hello GPT

-Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne-

Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články