Dopravní policajti z Nového Mesta nad Váhom vyšetrujú dopravnú nehodu, pri ktorej dnes ráno pred šiestou hodinou zbytočne vyhasol život mladého muža. Tridsaťštyri ročný muž z piešťanského okresu by o dva týždne oslávil narodeniny.

K nehode došlo na rovnom úseku cesty I/61 pri Brunovciach, keď sa zrazilo nákladné motorové vozidlo Volvo, ktoré riadil 27-ročný vodič z Nového Mesta nad Váhom a osobným vozidlom Škoda Octavia.

„Podľa doterajších zistení vodič nákladného motorového vozidla z doposiaľ nezistených príčin prešiel do protismerného jazdného pruhu, kde v tom čase jazdil 34-ročný vodič Octavie. Zrážka mala pre vodiča Octavie fatálne následky a zahynul na mieste dopravnej nehody. Vodič Volva bol podrobený dychovej skúške s negatívnym výsledkom merania. Nebohému bude zisťovaný alkohol v krvi znaleckým dokazovaním pri súdnej pitve. Dopravu počas dokumentovania dopravnej nehody riadili policajti,“ informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne.

Na mieste dopravnej nehody bol prítomný aj súdny znalec z odboru cestná doprava. Príčina a miera zavinenia dopravnej nehody je v štádiu vyšetrovania.

-red- Zdroj a foto: KR PZ v Trenčíne

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972