Na Teplickej ulici v Piešťanoch včera krátko po krátko po 7:00 zasahovali hasiči v suteréne polyfunkčného bytového domu. Byt aj spoločné priestory boli silne zadymené a členovia Hasičského a záchranného zboru použili na likvidáciu požiaru použili vysokotlaký prúd a na odvetranie pretlakový ventilátor. V priestoroch našli 97-ročného starčeka, ktorého vyniesli na dvor a poskytli mu predlekársku prvú pomoc, tragédii však už nedokázali nezabrániť. Ohliadajúci lekár nezistil známky cudzieho zavinenia a polícia preveruje prípad ako usmrtenie. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania a jeho následkom vznikla majiteľovi priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 20 000 eur.

IMG_3783

„Piešťanskí policajti boli v nedeľu ráno privolaní k požiaru na Teplickej ulici v Piešťanoch. V polyfunkčnom dome došlo z nezistených príčin k požiaru elektrickej zásuvky, ktorá viedla zo stolovej lamy v jednej z izieb a k zadymeniu priestoru. Hasiči našli v byte 97-ročného staršieho muža. K úmrtiu muža došlo podľa ohliadajúceho lekára pravdepodobne bez cudzieho zavinenia. Polícia preveruje úmrtie ako usmrtenie,“ informovala Martina Kredatusová z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave.

IMG_3749

-lt/Zdroj: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave, Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Trnave/Foto: Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Trnave, VV-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972