V pondelok 15. októbra podvečer zasahovali piešťanskí hasiči  na ceste z Banky na Havran, kde sa vznietil pri automobil  Škoda Octavia. Požiar sa začal šíriť zo zadných miest palivovej časti a do príchodu hasičov zasiahol oheň aj interiér.

K požiaru došlo na ceste neďaleko reštaurácie Furman. Na príchod hasičov čakali vodiči, ktorí išli po ceste najskôr v kolóne,  po pár minútach sa  pustili obchádzať horiace auto. Vodičovi pomáhala s pokusom o uhasenie iba posádka auta, ktoré bolo najbližšie.“Asi jediný som mu to pomáhal hasiť. Ak by som nemal ten malý hasičák, dali by sme to, ale jedno ma mrzí, že nikto z vodičov nevedel ísť pomôcť, každý sa pozeral. Toto je krajina dobrých ľudí. Karma je zdarma,“ napísal na sociálnej sieti muž z auta, ktoré zastavilo za horiacou Octaviou.

Hasiči dorazili na miesto s dvomi automobilmi a okamžite sa snažili dostať oheň pod kontrolu vysokotlakovými prúdmi vody.

Viac informácií prinesieme po vyjadrení hovorkyne Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave a  taktiež polície.

-red- Video: Emil Horvat/youtube.com

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972