O zlom zdravotnom stave poslanca Národnej rady SR a jeho manželky, ktorá je členkou piešťanského mestského zastupiteľstva, informoval predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina).

„Môj poslanecký kolega Miloš Svrček bol s ťažkým priebehom prevezený do nemocnice a bojuje tam o život. Jeho manželka takisto bojuje o život,“ vyhlásil predseda parlamentu Boris Kollár v diskusnej relácii televízie TA3.

O tom, že 38-ročný poslanec zvolený za Sme rodina je v súvislosti s ochorením covid-19 vo vážnom zdravotnom stave ako prvý priniesol správu v pondelok 1. marca portál Aktuality.sk.

Miloš Svrček vo štvrtok cez facebook oznámil: „Po dvanástich dňoch horúčiek 39 a postupných závážných problémoch s dýchaním moje telo postupne rezignovalo a potrebovalo zdravotnú pomoc.“

Dodal, že teraz sa už jeho  zdravotný stav zlepšuje a bude nasledovať rekonvalescencia. Zároveň poďakoval lekárom a zdravotným sestrám pracujúcim na infekčnom oddelení, kde leží. „Teraz to tu s nimi prežívam a vidím ako nám pomáhajú aj na úkor ohrozenia svojho zdravia. Fakt klobúk dole,“ napísal na svojom facebookovom profile Miloš Svrček.

Text: Martin Palkovič Foto: FB/MilosSvrcekBlog/

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972