AktualityŠport

Ponuka pre deti: Strávte týždeň na vode

By 2. augusta 2012No Comments

Piešťanskí veslári pripravili pre deti vo veku 11 až 15 rokov zaujímavý tábor. Posledný prázdninový týždeň môžu mladé športové nádeje stráviť na vode a naučiť sa základom športu, ktorý svojimi výkonmi na Slovensku v posledných rokoch popularizujú Piešťanci Lukáš Babač a Richard Vančo. 

[singlepic id=33265 w=320 h=320 float=left]“V kurze veslovania sa dievčatá a chlapci naučia základy techniky tohto nádherného športu. Kurz budú viesť skúsení tréneri. Okrem veslovania sa budú deti venovať aj doplnkovým športom a hrám, pádlovaniu na kanojkách, preťahovaniu lanom, loptovým hrám a iným aktivitám na vyplnenie voľného času,“ informoval Miroslav Škulec z veslárskeho oddielu TJ Sĺňava Piešťany. Podmienkou tohto denného tábora je vedieť preplávať aspoň 100 m a dobrý zdravotný stav.

Cena týždňového kurzu je 60 eur, sú v nej zahrnuté obedy a pitný režim, odborné vedenie trénera, vypožičanie vesiel a veslárskych lodí. Veslári sa tešia na mladých adeptov tohto športu od pondelka 27. do piatku 31. augusta, v čase od 8.30h do 16.00 h. Veslársky kurz bude ukončený pretekmi začiatočníkov. Deti, ktorým sa takéto trávenie voľného času zapáči, sa môžu stať členmi klubu.

Prihlášku môžete poslať na e-mail klub@veslovanie-piestany.sk, alebo ju môžete vyplniť online. Organizátorov môžete  kontaktovať aj  telefonicky na čísle 0905 681 391.

Autor: inf

REKLAMA

Camping Pullman - neseďte doma, príďte k nám

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972