Polícia žiada o pomoc pri pátraní po mužovi z Trnavy a žene z Bučian

Polícia žiada o pomoc pri pátraní po mužovi z Trnavy a žene z Bučian

1. augusta 2017 Off Od PNky.sk

Polícia žiada občanov o pomoc pri pátraní po dvoch hľadaných osobách. Po mužovi z Trnavy pátrajú policajti pre neplatenie výživného a po žene z Bučian pre podvod.

Okresný Súd v Trnave vydal príkaz na zatknutie na 43 ročného Petra Beňa z Trnavy pre prečin zanedbania povinnej výživy. Hľadaný muž sa v mieste trvalého bydliska dlhodobo nezdržiava a jeho pobyt ani zamestnanie nie je známe. Peter Beňo je štíhlej postavy, má hnedé oči a krátke tmavé oči.
Polícia pátra aj po 55 ročnej žene, Jane Belokostolskej z Bučian. Okresný súd v Bratislave vydal príkaz na jej zatknutie pre prečin podvodu. Hľadaná žena má trvalý pobyt v obci Bučany, kde sa dlhodobo nezdržiava. Podľa informácií, ktoré má polícia k dispozícii, by sa mala žena nachádzať v Egypte, kde sa vydala. Jana Belokostolská je strednej postavy, má modré oči, krátke blond vlasy. S odstupom času sa fotografia nemusí stotožňovať s aktuálnou podobou.

Ak ste hľadané osoby spoznali a poznáte miesto ich súčasného pobytu, akékoľvek informácie môžete zavolať na policajnú linku 158.

TS KR PZ Trnava