Vo štvrtok 7. augusta okolo 18.00 h došlo na juhovýchodnom obchvate Trnavy k tragickej dopravnej nehode. Zrazili sa pri nej štyri autá, jeden vodič utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol a päť osôb sa zranilo ľahko.

imgp0233

 

55-ročný vodič Fordu Focus zo Senice prešiel z nezistených príčin do protismeru. V tom čase išli oproti tri autá. Prvé, Fiat Marea, sa stačilo vyhnúť a skončilo v poli. Druhé bolo Ford C-Max, s ktorým sa zrazili čelne a následne narazilo do stromu. Tretím bol Citroen C4, s ktorým sa Ford Focus zrazil bočne. Zranení účastníci nehody boli prevezení na ošetrenie do nemocnice.

Vo Forde C-Max sa viezlo aj dvojročné dieťa, ktoré bolo riadne pripútané v autosedačke a utrpelo len ľahké zranenia. Polícia na nevyhnutne potrebný čas uzatvorila cestu a riadila premávku. Na mieste bol prizvaný znalec z odboru cestná doprava.

Presné príčiny a okolnosti dopravnej nehody polícia vyšetruje a zároveň žiada svedkov, ktorí nehodu videli, aby sa prihlásili na dopravnom inšpektoráte na čísle 0961 10 3510 alebo na linku 158.

Zdroj: KR PZ Trnava

imgp0283

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972