Connect with us

Aktuality

Polícia pátra po podozrivej trojici

Published

on

Trnavskí policajti vyšetrujú prečin porušovania domovej slobody, ku ktorému došlo koncom októbra nad ránom asi o 04.40 hodine. Na Ulici Ferka Urbánka neznámy páchateľ prekonal vysoké oplotenie rodinného domu a spred vchodových dverí domu ukradol dva kvetináče s pelargóniami a rohožku. Majiteľke tak spôsobil škodu vo výške najmenej 55 eur. Podozrivú trojicu páchateľov zachytila priemyselná kamera. Podozrivá mladá žena je vo veku asi 25 rokov, strednej postavy, má dlhé čierne vlasy s vystrihanými bokmi. Štíhly vyšší muž je vo veku asi 40 rokov, má vysoké čelo a plešinku. Druhý muž bol oblečený v tmavej bunde s kapucňou a tmavých nohaviciach.

foto 2c

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri zistení totožnosti uvedenej trojice. V prípade, ak ste niekoho na kamerových záberoch spoznali, oznámte to polícii buď prostredníctvom linky 158 alebo priamo na kriminálnu políciu na číslo 0961 10 3305 (3642).

Advertisement
Hello GPT

Vodič autobusu už nárazu do chodkyne nedokázal zabrániť

Polícia vyšetruje dopravnú nehodu, ku ktorej došlo včera, 6. 12. o 14.55 na Kollárovej ulici, neďaleko autobusovej stanice. 19 ročná dievčina z Kútov vošla na priechod pre chodcov. Pred vstupom na cestu si pravdepodobne nevšimla v tesnej blízkosti prichádzajúci autobus. 29 ročný vodič autobusu stihol ešte ubrzdiť, no nárazu nezabránil. Po nehode spadla žena na cestu a podľa predbežnej lekárskej správy utrpela ľahké zranenia. Okolnosti nehody polícia naďalej vyšetruje.

Advertisement
Hello GPT

Povinnosti vodiča a aj chodcov sú v súvislosti s cestnou premávkou definované najmä s ohľadom na zvýšenú bezpečnosť. Chodcov žiadame, aby na priechody vstupovali až potom, ako sa presvedčia, že je to pre nich bezpečné.

-TS Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave-

Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články