Connect with us

Aktuality

Polícia pátra po troch mužoch

Published

on

Polícia pátra po troch mužoch z Hlohovca, z Dvorníkov a z Jaslovských Bohuníc. Ak spoznáte hľadané osoby a poznáte miesto ich súčasného pobytu, akékoľvek informácie môžete zavolať na policajnú linku 158.

Okresný súd Bratislava I vydal príkaz na dodanie osoby do výkonu trestu na 51 ročného muža Ivana Grigu z Hlohovca. Hľadaný muž sa dlhodobo vyhýba nástupu výkonu trestu, v mieste svojho bydliska sa nezdržiava, úradné zásielky nepreberá. Je predpoklad, že sa pohybuje po celom území Slovenska. Vzhľadom na časový odstup môže byť podoba muža zmenená.


Polícia vyhlásila celoštátne pátrania aj po 37 ročnom Michalovi Borošovi z Dvorníkov, okr. Hlohovec. Pátranie bolo po mužovi vyhlásené pred dvomi rokmi. V trestnom konaní je podozrivý z prečinu zanedbania povinnej výživy. Michal Boroš je štíhlej postavy, má tmavohnedé na krátko ostrihané vlasy a modré oči. Menovaný sa v mieste trvalého bydliska nezdržiava, zásielky si nepreberá a jeho pobyt nie je známy. Aj v tomto prípade nie je vylúčený jeho pohyb na viacerých miestach Slovenska a v Českej republike.


Polícia pátra aj po 49 ročnom mužovi menom Anton Norovský, ktorý pochádza z Jaslovských Bohuníc. Na muža je vydaný Okresným súdom v Trnave príkaz na zatknutie pre prečin zanedbania povinnej výživy. Bližší popis muža nie je známy.

TS KR PZ

Advertisement
Hello GPT
Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články