Polícia žiada občanov o pomoc pri pátraní po hľadaných osobách, na ktorých vydali súdy príkaz na dodanie do výkonu trestu, alebo príkaz na zatknutie. Ide o muža z Piešťan, ženu z Trnavy, mladíka z Červeníka a muža z Cífera.

Krajský súd Trnava vydal príkaz na dodanie do ÚVTOS Leopoldov na 32 ročného Juraja Hrica z Piešťan pre prečin ublíženia na zdraví. Juraj Hrica je štíhlej postavy, má hnedé krátky vlasy a modré oči.

Okresný súd v Trnave vydal príkaz na zatknutie na dve osoby a to na 34 ročnú Trnavčanku, Ninu Markotánovú, ktorá je podozrivá z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia. 20 ročný Dominik Kupka z Červeníka bol súdom odsúdený pre pokračujúci zločin krádeže a vyhýba sa nástupu do výkonu trestu.


Polícia vyhlásila pátranie aj po 44 ročnom Marcelovi Kupkovičovi z Cífera. Okresný súd v Pezinku vydal na muža príkaz na zatknutie pre prečin zanedbania povinnej výživy.
Bližšie informácie k osobám ani k pobytu nie sú známe.

„Ak ste hľadané osoby spoznali a poznáte miesto ich súčasného pobytu, akékoľvek informácie k osobám môžete zavolať na linku 158. Informácie nám môžete zaslať aj prostredníctvom FB polícia slovenskej republiky cez súkromnú správu,“ vyzýva Mária Linkešová, hovorkyňa KR PZ v Trnave.

TS KR PZ Trnava

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972