Aktuality

Polícia pátra po Reganovi Biharim z Piešťan

By 30. novembra 20101 decembra, 2010No Comments

Polícia hľadá 23-ročného Regana Bihariho z Piešťan, ktorý spolu s ďalšími tromi komplicmi lúpil minulý piatok vo Vrbovom a je obvinený zo zločinu lúpeže a porušovania domovej slobody.

[singlepic id=7644 w=320 h=240 float=left]Podľa hovorcu KR PZ v Trnave Ľuboša Homolu môže byť Regan Bihari ozbrojený a nebezpečný. Vzhľadom k charakteru a priebehu lúpeže je považovaný za nebezpečného páchateľa. Pri lúpeži brutálne fyzicky napadol staršiu ženu a spôsobil jej rozsiahle poranenia tváre a hlavy, z ktorých sa bude napadnutá žena liečiť viac ako šesť týždňov.

Vyšetrovateľ obvinil v sobotu z obzvlášť závažného zločinu lúpeže a prečinu porušovania domovej slobody tiež troch Bihariho komplicov, ktorých sa podarilo zadržať krátko po čine. Štvorica v piatok 26. novembra 2010 krátko pred 19. hodinou lúpežne prepadla v byte 62-ročnú ženu z Vrbového. Z bytu jej ukradli dámsku kabelku, ktorú pri úteku na schodisku hodil jeden z obvinených po obyvateľoch bytovky.

Akékoľvek informácie k hľadanej nebezpečnej osobe môžu občania nahlásiť na bezplatnom policajnom čísle 158, alebo na najbližšom policajnom oddelení.

Foto:  PZ SR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972