Policajti z Nového Mesta nad Váhom žiadajú občanov o pomoc pri pátraní po nezvestnej 49-ročnej Hane Madunickej z Hornej Stredy. Tá je nezvestná od 15. septembra, kedy naposledy volala so svojou dcérou. V tom čase sa zdržovala v Trenčíne s bezdomovcami.

„Nezvestná Hana Madunická už v minulosti viac krát odišla z miesta svojho obvyklého pobytu a pohybovala sa po rôznych slovenských mestách ako Poprad, Vrbové, Piešťany a Šaľa. Od vtedy ako naposledy volala svojej dcére sa viac krát neozvala a nepodala o sebe žiadnu správu. Mobilný telefón má už týždeň vypnutý,“ informovala trenčianska krajská policajná hovorkyňa Elena Antalová. Nezvestná je asi 165 cm vysoká štíhlej postavy, má čierne prešedivelé vlasy a zeleno-hnedé oči.

Akékoľvek informácie, ktoré by smerovali k vypátraniu hľadanej osoby môžu občania oznámiť na najbližší policajný útvar, alebo na bezplatnú policajnú linku 158, alebo na stálu službu Obvodného oddelenia Nové Mesto nad Váhom na tel. čísle 096124 3755. Prípadne priamo na Kriminálnu políciu v Novom Meste nad Váhom na telefónnom čísle 096124 3370. Prípadne kontaktujte oficiálnu stránku polície na Facebooku formou súkromnej správy“.
TS KR PZ Trenčín

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972