Polícia pátra po mužovi a žene, o pomoc žiada verejnosť

Polícia pátra po mužovi a žene, o pomoc žiada verejnosť

14. októbra 2017 Off Od PNky.sk

Trnavskí kriminalisti prosia o pomoc verejnosť ohľadom pátrania po dvoch osobách, ktorým sa nepodarilo doručiť trestný rozkaz a doposiaľ nebolo zistené miesto ich pobytu. Ak ste hľadané osoby spoznali a viete o mieste ich súčasného pobytu, všetky informácie môžete oznámiť polícii na telefónnom čísle 158.

Okresnú súd Prievidza vydal príkaz na zatknutie na 44-ročnú Moniku Geršicovú z Trnavy. Obvinenej sa nepodarilo doručiť trestný rozkaz nakoľko sa v mieste bydliska nezdržuje a doposiaľ nebol zistený jej pobyt. Je predpoklad, že sa vyhýba trestnému stíhaniu. žena je 160 centimetrov vysoká, plnoštíhlej postavy, má dlhé, odfarbené vlasy na bordovo s dĺžkou po ramená. Oči má hnedej farby. Vzhľad hľadanej môže byť zmenený.

Trnavskí policajti pátrajú aj po 31-ročnom Petrovi Farkašovi zo Zavara. Na menovaného vydal Krajský súd Trnava príkaz na dodanie do Ústavu na výkon trestu odňatia slobody Leopoldov. Odsúdenému sa opakovane nepodarilo doručiť výzvu na nastúpenie do výkonu trestu odňatia slobody, výkon trestu odňatia slobody do dnešného dňa nenastúpil, čím existuje obava, že sa odsúdený skrýva a vyhýba sa trestu odňatia slobody. Muž je 180 centimetrov vysoký, štíhlej postavy, má krátke hnedé vlasy a zelené oči.

-red/Zdroj a foto: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave-