Aktualizované: Polícia pátra po 13-ročnej Viktórii z Piešťan. Nevrátila sa zo školy

Aktualizované: Polícia pátra po 13-ročnej Viktórii z Piešťan. Nevrátila sa zo školy

25. septembra 2019 Off Od PNky.sk

Polícia pátra po nezvestnej 13 ročnej školáčke z Piešťan. Maloletá Viktória Boháčová odišla včera ráno od babky v Piešťanoch pravdepodobne do školy. Po vyučovaní zvykla chodiť domov okolo 14.00 h, kde sa nevrátila, doteraz nepodala rodine o sebe žiadnu správu a zdržiava sa na neznámom mieste.

Aktuálna foto – Maxo Polák HAKA

Viktória Boháčová je 163 cm vysoká, má hnedé dlhé vlasy ostrihané do postupna. Dievčina pôsobí starším dojmom, približne na 15 rokov. Pri odchode do školy mala oblečené pepitové nohavice čierno – bielej farby, čierne tričko, blúzku bielej farby s kockovým vzorom, tmavo zelený kabát a čierne topánky so šnúrkami.

Dievčina sa môže pohybovať po meste Piešťany, ale nie je vylúčené, že ju môžete vidieť aj v iných mestách v rámci celého Slovenska. Podľa dostupných informácií naposledy bola videná na autobusovej stanici v Piešťanoch. Ak ste nezvestnú Viktóriu spoznali a videli, akékoľvek informácie k jej pohybu môžete nahlásiť ihneď na číslo 158 alebo na najbližší útvar polície. Informácie  môžete poslať aj cez súkromnú správu na Facebooku

Aktualizácia 25.9.2019 17:30 h: „Pátranie po nezvestnej školáčke bolo dnes krátko pred15.00 ukončené. Policajti z Obvodneho oddelenia PZ Vrbové ju našli v obci Chtelnica. Dievčina bude odovzdaná po výsluchu rodine,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Maria Linkešová.

TS KR PR v Trnave