Polícia chystá počas koncertu Guns N‘ Roses mimoriadne opatrenia

11. júla 2012 Off Od

Koncert americkej rockovej kapely priláka na piešťanské letisko 10-tisíc návštevníkov. V piatok 13. júla preto zvýši polícia dohľad nad automobilovou dopravou v meste.

[singlepic id=25834 w=320 h=240 float=left]„Na bezpečnosť bude počas opatrení dohliadať 48 policajtov z dopravnej polície, cudzineckej polície, poriadkovej polície, kriminálnej polície, železničnej polície, ale i psovodi so psami. Celkovo bude nasadených 20 služobných vozidiel,“ informoval krajský policajný hovorca Michal Hanus a požiadal, aby vodiči aj ostatní účastníci cestnej premávky dodržiavali dopravné značenie a riadili sa pokynmi policajtov.

Doprava v meste bude podľa jeho slov usmerňovaná smerovými tabuľami a na niektorých miestach ju budú riadiť dopravný policajti.

„V prípade narušenia verejného poriadku je polícia pripravená vykonať všetky potrené kroky na jeho obnovu,“ dodal hovorca.

Organizátori koncertu Guns N‘ Roses prostredníctvom Facebooku informovali, že podujatie sa začne o 17.00 h a predpokladaní čas vystúpenia amerických rockerov je 22.00 h. Kyvadlová doprava na letisko premávať nebude. Aktualizované (11.15 h): Organizátori sa rozhodli kyvadlovú dopravu na Topfest plus zabezpečiť. Bude premávať v polhodinových intervaloch od 16.00 do 20.00 h zo stanice na letisko. Premávka na spiatočnej trase začne o 1.00 h a skončí o 3.00 h.

Text: ts/red

REKLAMA

Camping Pullman - neseďte doma, príďte k nám