Policajné hliadky vykonávali vo štvrtok 7. januára dohľad nad dodržiavaním prijatých protipandemických opatrení a s nimi súvisiaceho zákazu vychádzania.

„Preverovali najmä domáce vozidlá prechádzajúce z okresu Piešťany do okresov Nové Mesto nad Váhom a Topoľčany,“ informovala Zlatica Antalová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave.

Piešťanskí policajti skontrolovali počas včerajšej služby 44 osôb, pričom v 43 prípadoch vodiči hodnoverne preukázali opodstatnenosť porušenia zákazu vychádzania a jednej osobe bola za jeho nedodržanie uložená bloková pokuta.

„Nakoľko sa covid situácia na Slovensku zhoršuje, polícia bude aj naďalej intenzívne kontrolovať dodržiavanie prijatých opatrení vlády SR,“ pokračovala hovorkyňa a dodala: „Spojme sily a správajme sa zodpovedne, aby sme sa opäť mohli vrátiť k normálnemu spôsobu života.“

V piatok 8. januára vodiči hlásili, že polícia náhodne kontroluje doklady aj za mestom Vrbové smerom na Prašník. Hliadku, ktorá zisťovala cieľ a účel cesty stretli aj za Brezovou pod Bradlom smerom na Jablonicu.

Zdroj: Tlačová správa KR PZ v Trnave

About PNKYSK

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972