Policajti pátrajú po Piešťancovi už desať rokov

Policajti pátrajú po Piešťancovi už desať rokov

21. decembra 2017 Off Od PNky.sk

Polícia žiada občanov o pomoc pri pátraní po troch hľadaných osobách. Ide o mužov z Trnavy, Smoleníc a z Piešťan. Po Piešťancovi pátra už desať rokov.

Okresný Súd v Trnave vydal príkaz na zatknutie na 44 ročného Petra Klča z Trnavy pre trestný čin krádeže. Hľadaný muž sa v mieste trvalého bydliska nezdržiava. Peter Klč je 176-180 cm vysoký, má hnedé oči a hnedé vlasy. Popis k oblečeniu nie je známy.

Rovnako pre trestný čin krádeže je niekoľko rokov políciou hľadaný aj   Mikuláš Markív zo Smoleníc. Okresný súd v Trnave vydal príkaz na jeho zatknutie. 71 ročný muž je do 180 cm vysoký, má šedo zelené oči a prešedivené vlasy. 

Polícia pátra tiež po 49 ročnom mužovi, Ladislavovi Rotákovi z Piešťan. Muž je hľadanou osobou od 2. 3. 2007 pre podozrenie zo spáchania zločinu podvodu. Je predpoklad, že sa môže zdržovať nielen v Piešťanoch a po celom území Slovenska, ale aj v zahraničí. Ladislav Roták je strednej postavy, má hnedé oči a čierne vlasy. Fotografia hľadaného nemusí s odstupom času zodpovedať súčasnému výzoru.Ak ste hľadané osoby spoznali a poznáte miesto ich súčasného pobytu, akékoľvek informácie môžete zavolať na policajnú linku 158.

TS KR PZ v Trnave