Aktuality

Pohoda zadarmo?

By 17. mája 201327 mája, 2013No Comments

Nie, nejdeme rozdávať lístky na Pohodu. Zaujala nás však tohtoročná propagácia dobrovoľníctva na festivale, možnosti, ako spojiť príjemné s príjemne užitočným.

[vimeo width=“560″ height=“316″]http://vimeo.com/66550984[/vimeo]

Ak vám nevadí trochu si zamakať bez nároku na honorár, odmenou vám bude bezplatný vstup na festival, ubytovanie priamo na letisku v stanovom tábore pri produkcii, čistejšie WC (s dostatkom papiera), ale okrem iného aj nevšedné zážitky a noví známi. A možno sa vám podarí dostať do backstage práve k tej vašej hviezde, kvôli ktorej sa vyberiete na tohtoročnú Pohodu.

Pretože pohodu na Pohode nezaisťuje len organizačný štáb, ktorý musí myslieť naozaj na všetko, ale aj ďalší ľudia, ktorí zabezpečujú hladký priebeh festivalu; napríklad guidovia, ktorí sa starajú o kapely, sbskári, ktorí dohliadajú na bezpečnosť účastníkov aj účinkujúcich, stagemanageri a technici, vďaka ktorým to na jednotlivých pódiách frčí tak, ako má, a v neposlednom rade dobrovoľníci, ktorí dohliadajú na to, aby všetko frčalo tak, ako má, aj mimo pódia.

Ak sa rozhodnete baviť sa tento rok v lete aj trochu aktívnejšie, môžete sa zaregistrovať na stránke pohodavolunteers.sk, kde nájdete aj milé motivačné video s riaditeľom festivalu Michalom Kaščákom.

Text: th Foto: Tomáš Halo

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972