Aktuality

Po streľbe hľadali drogy na Jánošíkovej ulici

By 8. februára 2013No Comments

Rozruch, ktorý spôsobila policajná akcia pred Kockou, mal pokračovanie. Krátko po zadržaní dvoch podozrivých urobili policajti domovú prehliadku na Jánošíkovej ulici.

[singlepic id=39714 w=520 h=340 float=center]

 

Informácie, ktoré sme dostali od čitateľov, potvrdila krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová: „Polícia vykonala na uvedenej ulici domovú prehliadku, pri ktorej bola zaistená látka s podozrením, že ide o drogy. Zaistené veci sa musia podrobiť expertíze.“

Zásah, počas ktorého obsadili policajti 7. februára časť ulice, nasledoval bezprostredne po zadržaní dvoch mužov vo veku 34 a 48 rokov. Podľa nepotvrdených informácií išlo o dom jedného z nich. Výsledky expertízy zadržaných vecí zatiaľ nie sú známe.

Streľbu pred obchodným domom Kocka potvrdila policajná hovorkyňa už včera. Príslušníci pohotovostného útvaru chceli zastaviť Daewoo Nexia. Šofér to však nerešpektoval. Preto použili varovné výstrely do vzduchu a neskôr mierili aj na auto, pričom jedna strela zasiahla šoféra do nohy.

Privolaný záchranári muža v putách na mieste ošetrili. So zranením kolena bol prevezený do nemocnice, kde ho stráži policajná hliadka.

Policajná akcia bola zameraná na odhalenie drogovej trestnej činnosti.

Text a foto: Martin Palkovič

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972