V stredu 2. augusta približne o deviatej ráno spustila polícia v spolupráci s hasičským zborom pátranie po nezvestnom Jánovi Kamrádovi z Ostravy. Muž je nezvestný odvčera, kedy nečakane odišiel zo stanovačky. Do dnešného pátrania boli zapojené štvorkolky, člny aj vrtuľník.

„Šesťdesiatdeväťročný Ján Kamrád stanoval spolu s blízkymi v obci Banka pri rieke Váh. Včera (1. augusta, pozn. red.) o deviatej hodine z miesta stanovania odišiel a uviedol, že ide domov do Ostravy, pričom sa pešo vybral popri rieke. Svojim blízkym sa odvtedy neozval,“ uviedla krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

Dopoludnia prezreli muži zákona brehy Váhu a vážsky ostrov Lido. Pátranie pokračovalo aj popoludní. Piešťanskí hasiči s kolegami z Hlohovca a policajtmi prehľadali vodnú nádrž Sĺňava na motorových člnoch. Na súši hľadali s pomocou štvorkoliek štyria členovia Komplexnej záchrannej služby z Galanty. Zo vzduchu pomáhal vrtuľník. „Na pátraciu akciu boli nasadené dva pátracie člny. Prehľadalo sa okolie rieky od Lodenice až po Hornú Stredu,“ uviedol na mieste veliteľ zásahu Martin Piškula.

Pozrite si popoludňajšiu pátraciu akciu zachytenú naším fotoaparátom:

V prípade, že ste nezvestného muža niekde zazreli,
ihneď kontaktujte štátnu políciu na čísle 158.

-vv-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972