Prepad príjmov z reklamy v súvislosti aktuálnou situáciou spôsobuje problémy malým i veľkým médiám. V reakcii na mimoriadnu situáciu sa regionálne portály PNky.sk a zpiešťan.sk dohodli na spolupráci. Budú koordinovať publikovanie článkov a inzerenti získajú reklamný priestor za výhodnejších podmienok.

Pandémia ochorenia Covid-19 zapríčinila zmeny na celosvetovej úrovni, ale aj v živote každého z nás. Veríme, že všetko zlé je na niečo dobré, a že aj kríza nás môže posilniť. Preto sme sa na mimoriadnu situáciu rozhodli reagovať spoluprácou, ktorá by nám mala pomôcť prekonať ťažké časy a priniesť nové príležitosti.

Obsah portálu PNky.sk sa bude zameriavať viac na širší región, zatiaľčo na zpiešťan.sk nájdete informácie o dianí v samotnom meste. Konkurenciu nahrádzame koordináciou s cieľom prinášať čitateľom aj naďalej bezplatné spravodajstvo. To sa dá len vďaka inzerentom, ktorí získajú reklamný priestor výhodnejšie. Vďaka spoločným balíkom reklamných bannerov dostanú partneri možnosť s rovnakým rozpočtom osloviť viac potenciálnych zákazníkov.

V boji proti následkom nečakanej pandémie sa spájajú jednotlivci aj firmy po celom svete. Našim cieľom je ukázať, že spolupráca je tým správnym riešením a veríme, že po kríze budeme môcť prispieť k rastu lokálnej ekonomiky.

Martin Palkovič, Tomáš Hudcovič

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972