„Lepšie Piešťany zažiť, ako stokrát počuť,“ aj takto lákajú organizátori piateho ročníka PN-inline potencionálnych účastníkov z iných kútov Slovenska. Ak máte chuť pridať sa aj vy k približne dvom až trom stovkám milovníkov kolies, ktorí majú raz roku vďaka tomuto podujatiu možnosť brázdiť spoločne piešťanské ulice na korčuliach či bicykloch vedzte, že PN-inline sa koná už v sobotu 8. augusta podvečer.

V predchádzajúcich ročníkoch bolo vidno aj také milé diela rodičov

Program podujatia začína už o 18:00 h sprievodnými akciami na Námestí slobody. Ak vám chýbajú korčule budete si ich môcť požičať zdarma, profíci vás naučia ako brzdiť či preskočiť prekážku a o 18:45 h je pripravená FREESTYLE INLINE SHOW, teda exhibícia klubu I-riders.

Štart samotnej jazdy je naplánovaný na 19:00 h. Plánovaná nová trasa má 9,5 km a oproti minulým rokom bude predĺžená, až na Lodenicu.

Pôjde sa po okruhu – Nám. slobody – Nitrianska – Alexandra Dubčeka – Slnečná – Vážska – Lodenica – Rekreačná – Hlboká – Dlhá – Teplická – Staničná – Andreja Hlinku – Sasinkova – Kuzmányho – Mestský park – Winterova – Nám. slobody.

REKLAMA

MONKEY

Akcia je o radosti z pohybu a o skvelej atmosfére, ktorú znova zažijú aj Piešťany. Pocit z takejto jazdy je jedinečný a treba ho zažiť na vlastnej koži. Jazda po Piešťanoch má vždy skvelú atmosféru a užívajú si ju nielen účastníci, ale aj diváci z okolitých domov či kaviarní a náhodní okoloidúci.

PN-inline je určená pre každého korčuliara či cyklistu, ktorý vie jazdiť a zabrzdiť. Nie je to súťaž, tempo je primerané. Ak máte na korčuliach akékoľvek neistoty, je tu pre vás pred jazdou inline škola, kde vám inštruktori radi pomôžu a poradia. Na akcii nie je žiadna registrácia ani poplatky – stačí len prísť s dobrou náladou. Jazdiť sa bude v sprievode polície, inline teamu, zdravotníkov a sanitky.

-inf-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972