Obce, mestá i regióny Trnavského samosprávneho kraja sa na tohtoročnom medzinárodnom veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour v bratislavskej Inchebe od 28. do 31. januára prezentujú pod jednou vlajkou. Kraj vo svojej expozícii zastrešuje nielen oblastné organizácie cestovného ruchu, ale aj podnikateľské subjekty z kraja, ktoré prejavili záujem o prezentáciu na tomto tradičnom podujatí. Príležitosť tiež využili viaceré mestá ako Trnava, Galanta, Holíč, Senica i Skalica ale i Piešťany, ktoré sa inokedy na tomto veľtrhu propagovali samostatne.

Podľa tlačovej správy TTSK expozícii dominujú dve veľkoplošné obrazovky, na ktorých sa v jednotlivých slučkách premietajú nielen obrazové šoty z jednotlivých miest, ale aj zaujímavé dokumentárne filmy o osobnostiach i prírodných krásach kraja. Za Piešťany sa tradične veľtrhu zúčastňujú pracovníci Piešťanského informačného centra a zástupcovia i členovia Oblastnej organizácie cestovného ruchu Rezort Piešťany, ktorí sa v tomto roku rozhodli využiť ponuku prezentácie v spoločnom stánku.

 

 

O zmene tejto stratégie sme informovali už v článku Rezort Piešťany na výstavách: viac a výhodnejšie. Podľa nového predsedu predstavenstva Petra Tremboša sa dnes štruktúra marketingového priestoru mení, takže dosah výstav nie až taký efektívny. „Cesta je v spájaní, udržíme značku, ale efektívnejšie,“ myslí si. V minulom roku rezort za samostatnú účasť na dvoch výstavách v Prahe a Bratislave zaplatil viac ako 25 tisíc eur za stavbu stánku, dva poplatky za miesto, propagačný materiál a občerstvenie (viac informácií tu). Po novom sa v spojení s ďalšími vystavovateľmi zúčastní až troch výstav a zaplatiť by mal menej ako šestinu zo spomenutej sumy, približne 3,5 – 4 tisíc eur. Ďalšou výhodou spojenia môže byť získanie nových klientov, ktorí by inak samostatný stánok len s piešťanskou ponukou obišli.

-red-, Zdroj: Tlačová správa TTSK, autor G. Kopúnek, foto poskytol Rezort Piešťany

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972