Aktuality

Piešťanský advokát R. Kvasnica kúpil podiel v .týždni

By 4. februára 2011No Comments

Podľa portálu mediálne.sk sa piešťanský advokát Roman Kvasnica sa stal 28. januára spolupodieľnikom vo vydavateľstve W Press, ktoré vydáva časopis .týždeň. Meno Romana Kvasnicu je v Piešťanoch spájané s vydavateľstvom WINTER média, a.s., ktoré vydáva týždenník Piešťanský týždeň a prevádzkuje Rádio Piešťany.

Podľa vyjadrenia Romana Kvasnicu pre mediálne.sk, je dlhoročným sympatizantom .týždňa a do vydavateľstva vraj vstúpil preto, že ľudia, ktorí časopis robia sú mu blízky názorovo. Poďla R. Kvasnicu tvoria redakciu slušní a kultivovaní ľudia, ktorí kultivujú slovenskú spoločnosť. Podiel vo vydavateľstve kúpil Roman Kvasnica od bývalého ministra zdravornícva Rudolfa Zajaca za cenu, ktorú odmietol bližšie špecifikovať.

Pre mediálne.sk R. Kvasnica uviedol, že v mediálnom biznise nie je žiadnym nováčikom, pretože už niekoľko rokov zastupuje viacerých hráčov na česko-slovenskom mediálnom poli.

Odpovede Romana Kvasnicu pre portál mediálne.sk nájdete tu.

Roman Kvasnica bol pred rokom 1989 prokurátorom, po ňom sa stal advokátom. Zastupoval napríklad Fond národného majetku v kauze privatizácie Piešťanských kúpeľov. Z mediálne známych prípadov bol napríklad advokátom Hedvigy Malinovej.

Autor: ht

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972