AktualityŠportVaše PNky

Piešťanskí hádzanári budú obhajovať vlaňajšie striebro

By 17. júna 2013No Comments

Zostava s názvom Zezbíranci vyhrala Summer Beach Handball Cup, ktorý sa počas uplynulého víkendu uskutočnil v Bratislave a bol prípravou na Beach Handbal Tour 2013. Táto séria turnajov štartuje už budúci víkend.

[singlepic id=44017 w=520 h=340 float=center]

 

Piešťany tam budú mať hneď dvojité zastúpenie – tímy Black&White a Zepaár astronautú. Druhý z nich skončil minulý rok v tejto sérii na druhom mieste.

Členovia oboch družstiev Šantavý, Fázik, Paulík, Fedora, Kotula, Budzák, Novotný sa pod názvom Zezbíranci tento víkend stali víťazmi turnaja, ktorý bol prípravou na blížiacu sa sériu v plážovej hádzanej.

Postupne sa stretli s pezinským Kelwitt team, bratislavskými Célé Zle! a Bolons gang. Do finále postúpili prvé a druhé družstvo tabuľky. Stretnutie s Celé zle! a Zezbírancov bolo počas prvého polčasu vyrovnané a nakoniec ho naši reprezentanti tesne prehrali.

V druhej polovici zápasu však suverénne dominovali a vysoko vyhrali. O víťazovi museli rozhodnúť samostatné nájazdy. Šantavý chytil tri z piatich a keď sa strelecky presadili Fázik, Budzák a Fedora, víťazom sa stalo družstvo Zezbíranci.

Text a foto: Martin Nedorost

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972