Connect with us

Aktuality

Piešťanská nemocnica hľadá riaditeľa, ale aj lekárov

Published

on

Štyri mesiace po odvolaní Eriky Chudej, riaditeľky Nemocnice Alexandra Wintera v Piešťanoch, vypísala správna rada konkurz na nového riaditeľa. Záujemcovia majú čas na podanie žiadostí do 20. apríla.

[singlepic id=9110 w=320 h=240 float=left]Kandidát na riaditeľa musí mať vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa a prax v riadení 5 rokov. Uchádzači majú správnej rade predložiť projekt stabilizácie a stratégie rozvoja neziskovej organizácie zameraný na zabezpečenie vyrovnaného hospodárenia, zefektívnenie chodu organizácie, zvýšenie efektívnosti vo využívaní finančných zdrojov určených na poskytovanie zdravotnej starostlivosti, personálnu politiku, riešenie aktuálnych problémov. Projekt má mať presne definovaný cieľ a spôsob na jeho dosiahnutie a uplatnenie v praxi. Podmienkou na prijatie je tiež občianska a morálna bezúhonnosť.

Advertisement
Hello GPT

Podľa informácií na webovej stránke nemocnice, zariadenie taktiež hľadá lekárov – kardiológa, urológa, hematológa, ale aj sestry a rádiologických laborantov. Nástup v týchto profesiách je možný ihneď.

Autor: db

Advertisement
Hello GPT

REKLAMA

Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články