V piatok 24. novembra popoludní sa v kúpeľnom meste tvorili rozsiahle kolóny. Cesta cez centrum trvala vodičom v pomaly sa pohybujúcom rade áut niekoľkonásobne dlhšie. Situácia bola o to rizikovejšia, že v centre sa pohyboval zvýšený počet ľudí, ktorí sa prišli pozrieť na rozsvietenie vianočného stromu a otvorenie vianočných trhov.

Vo štvrtok 23. novembra sa začala oprava odvodňovacích žľabov pri nákupnom centre Aupark na Nitrianskej ulici. Práce si vyžiadali uzavretie jazdného pruhu v smere od Námestia Slobody ku Kostolu sv. Cyrila a Metoda. Prvá etapa rekonštrukcie bude ukončená 6. decembra. Obchádzka vedie cez Teplickú, Sládkovičovu a Hollého ulicu.

Krátko pred 16. hodinou sa v križovatke ulíc Hollého a Vajanského zrazili dve autá. Pri nehode sa zranili aj deti. Úsek Hollého ulice bol celkom neprejazdný, v mieste nehody jazdili vodiči so zvýšenou opatrnosťou.

V centre mesta sa dnes začala aj rekonštrukcia Poštovej ulice. Cestári stihli vyfrézovať starý asfalt plný preliačin a výtlkov. Po vyfrézovanej ulici bola pomalá jazda možná. Zvýšte opatrnosť v rekonštruovaných úsekoch a rešpektujte dopravné značenie.

-red; foto: tn, red, archív-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972