Koncom minulého týždňa sme dostali do redakcie upozornenie, že parkovisko pri OD Prior je večer úplne tmavé a nesvieti na ňom ani jedna lampa. Situáciu preveroval dnes riaditeľ obchodného domu Marián Šimka. Zistil, že za tmu môžu „odstrihnuté“ káble, ktoré majú na svedomí stavbári, budujúci cyklotrasu.

IMG_20151221_110623Po našom oslovení začal Marián Šimka preverovať situáciu s osvetlením. Pri kontrole sa zdalo, že je všetko v poriadku a okrem pár vypálených žiaroviek ostatné lampy fungovali. Osvetlenie parkoviska sa však zapína automaticky, súčasne s verejným osvetlením mesta, s ktorým je prepojené. Ako riaditeľ Prioru informoval, oslovil preto Služby mesta, či v oblasti evidujú nejaké poruchy. Podľa kompetentných pracovníkov zo služieb problém nastal kvôli poškodeniu kábla, ktorým je svetlo na parkovisku prepojené s automatickým spínačom.


„Pracovníci firmy, ktorá realizuje práce na cyklotrase v blízkosti obchodného domu, poškodili predmetný elektrický kábel, preto bolo parkovisko neosvetlené. Vzniknutá situácia nebola teda spôsobená pracovníkmi nášho OD,“ uviedol riaditeľ Prioru. Na odstránení poruchy dnes pracovali technici a večer už lampy na parkovisku opäť svietili.

IMG_20151221_111919_1-ad-, foto: M.Šimka, A. Drahovská

 

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972