Connect with us

Aktuality

Park opäť zaplnia fotografie – Park Foto v poslednú septembrovú sobotu

Published

on

Festival kreatívnej fotografie v plenéri PARK FOTO PIEŠŤANY sa v sobotu 26. septembra uskutoční už po pätnástykrát. Ide o najväčšiu slovenskú výstavu fotografií pod holým nebom.

Súťažnú výstavu fotografií, ako festival kreatívnej fotografie s podporou reklamných partnerov organizuje občianske združenie Piešťanský fotoklub. PARK FOTO sa stalo súčasťou každoročného neoficiálneho ukončenia letnej sezóny v Piešťanoch. Tento rok to bude v poslednú septembrovú sobotu. Podujatie sa uskutoční aj napriek nepriaznivým podmienkam na organizovanie akcií, pričom organizátori vynakladajú maximum úsilia, aby pre vystavujúcich fotografov i nevystavujúcu verejnosť bolo vytvorené čo najlepšie prostredie s uvoľnenou a priateľskou atmosférou.

Prezentácia fotografií v rámci podujatia je realizovaná tradične na vopred pripravených sieťach medzi stromami v aleji mestského parku. Inštalovať možno aj na lavičky, vlastné stojany, rebríky a pod. Kreativite pri inštalovaní sa medze nekladú.

Advertisement
Hello GPT

„Máte možnosť vystaviť svoju tvorbu na najväčšej parkovej fotovýstave na Slovensku a tento rok môžete byť aj súčasťou pokusu o zápis do knihy rekordov v počte vystavených fotografií. Načerpáte inšpiráciu a od návštevníkov a môžete získať cenné odozvy na vašu tvorbu. Stretnutie s ostatnými fotografmi vám prinesie možnosť rozhovorov o fotografií,“ lákajú organizátori vystavujúcich autorov.

Fotografi dostanú spätnú väzbu tradične prostredníctvom štipcov od návštevníkov, ale aj od odbornej poroty. Tá vyberie  tri najlepšie kolekcie fotografií, pričom pri účasti detí bude vyhodnotená detská kategória osobitne.

Advertisement
Hello GPT

Program:

Piatok 25.9.
15:30 – 19:00 Vešanie sietí pre PARK FOTO 2020 (každá pomoc vítaná)

Advertisement
Hello GPT

Sobota 26.9.
09:00 – 11:00 – Registrácia vystavujúcich autorov – pri vstupe do mestského parku
15:00 – 16:30 – Hodnotenie odbornou porotou
17:20 – 17:30 – Spoločné Foto
17:45 – 18:00 – Vyhlásenie výsledkov

TS PF / red

Advertisement
Hello GPT
Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články