Otvorenie letnej kúpeľnej sezóny presne o dva mesiace. Poznáme prvých účinkujúcich

Otvorenie letnej kúpeľnej sezóny presne o dva mesiace. Poznáme prvých účinkujúcich

1. apríla 2019 Off Od PNky.sk

Prvý júnový víkend sa v Piešťanoch opäť uskutoční tradičné Otvorenie letnej kúpeľnej sezóny. Organizátori momentálne finišujú s prípravami. Informácie o programe a plagáty zverejnia už onedlho, vy sa však už teraz môžete dočítať mená prvých objednaných účinkujúcich.

Program v sobotu 1. júna dopoludnia bude spočívať v štandardnom požehnaní prameňov a v sprievode z Kúpeľného ostrova do Hudobného pavilónu v Mestskom parku. Predstavovanie členov sprievodu moderátorkou Veronikou Paulovičovou vyvrcholí scénickým pásmom Základnej umeleckej školy Piešťany.

Dopoludnia sa o zábavu na Kolonádovom moste pri Barlolámačovi bude starať  Duo ŽŽ z Trenčína. V sprievode okrem oficiálnych hostí, žiakov škôl, športovcov a folklórnych súborov uvidíte štandardne Dychový orchester a mažoretky z Novej Dubnice. Po prvý raz do Piešťan zavítajú na OLKS členovia historicko-umeleckej spoločnosti Bojník. Okrem sprievodu budú popoludní zabávať deti na štyroch stanoviskách v Mestskom parku rôznymi súťažnými aktivitami. 

Popoludní Piešťancov i návštevníkov čaká v Hudobnom pavilóne v Mestskom parku hudobno-tanečný program. Okrem iných sa vám predstaví spevák Eusebio s tanečnicami.  Podvečer od 18:00 h vás bude zabávať Veronika Rabada s kapelou. Hlavnú hviezdu večera zatiaľ organizátori nepredstavili, veríme však, že sa to dozvieme už čoskoro.

-th- Ilustr. foto: -lt-, -th-