V sobotu 1. júna sa v Piešťanoch uskutočnia dve otvorenia letnej sezóny. Letná kúpeľná sezóna sa bude otvárať tradične požehnaním prameňov, sprievodom a následne popoludňajším kultúrnym programom v Hudobnom pavilóne v Mestskom parku. Súbežne s ním sa bude konať Otvorenie letnej sezóny na námestí. Od spôsobu propagácie tohto podujatia sa Mesto Piešťany dištancovalo.

V rámci programu v Hudobnom pavilóne vystúpia od tretej popoludní skupina historického šermu Bojník, Cimbal Brothers so Svetlanou Rymarenko, tanečníci zo Základnej umeleckej školy Piešťany. Nasledovať bude Veronika Rabada s kapelou a kubánsky spevák Eusebio s tanečnicami. Vrcholom programu majú byť vystúpenia Petra Bažíka a Natálie Htalovej s PB Evant Band, kde ako hosť zahrá Nikoleta Drummer a úplne na záver Dalibora Jandu s kapelou Prototyp a hosťom Jiřinou Annou Jandovou.

Agentúra Crea chystá na Námestí slobody podujatie s názvom Otvorenie letnej sezóny na námestí. Program začína popoludní od keď bude hrať skupina Coverage a predstavia sa tiež tanečníci zo Súkromnej základnej umeleckej školy. Večerný program obstarajú Gypsy Čávé, Smola a hrušky, Majself, King Shaolin a od polnoci má hrať DJ Dalton Mayer.

Mesto Piešťany je uvedené na plagáte tohto podujatia spolu s Agentúrou Crea, ktorá ho organizuje. Na facebookovej stránke samosprávy však sa pred pár dňami objavilo vyjadrenie, ktorým sa dištancuje od formy propagácie tejto akcie.

 

Program v Mestskom parku a na Námestí slobody


 

-red-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972