Connect with us

Aktuality

Osobnosti mesta Piešťany spoznáme počas galavečera už túto sobotu

Published

on

V sobotu 12. mája sa v Dome umenia uskutoční galavečer Osobnosť mesta Piešťany za rok 2017. Podľa nového minuloročného formátu si na ňom prevezmú ocenenia osobnosti vo všetkých oblastiach v rámci jedného večera. Moderovať bude opäť Peter Varinský a v rámci programu sa môžete tešiť na gospelové vystúpenia, či zaujímavé videodokrútky. Vstup je voľný.

Ocenenia si prevezmú osobnosti v desiatich kategóriach. Konkrétne za aktivity v oblasti sociálnej, zdravotníckej, charitatívnej a humanitárnej, spoznáme tiež kultúrnu osobnosť roka i osobnosť v environmentálnej oblasti. Udelené bude tiež ocenenie za kultúrny počin roka a Filantrop roka.

Po červenom koberci sa prejdú tiež najlepší piešťanskí športovci. Ocenenie si odnesie najúspešnejší dospelý športovec, najúspešnejší mládežnícky športovec a taktiež najúspešnejšie športové kolektívy. Poďakovanie v podobe ceny bude delené tiež za zásluhy v športovej oblasti v rámci kategórie tréner/zaslúžilý pracovník v športe.

Verejnosť mala v uplynulých dňoch možnosť hlasovať za svojho najobľúbenejšieho športovca. Jeho meno sa dozvieme tiež počas galavečera.

Advertisement
Hello GPT

Vstup na podujatie je voľný, príďte si užiť príjemný večer v spoločnosti ľudí, ktorí robia naše mesto lepším a kvalitnejším.

-th- Foto: Bona Publica

Advertisement
Hello GPT
Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články