V sobotu 4. marca krátko po pol deviatej ráno sa pri vjazde do obce Ratnovce čelne zrazilo osobné auto s dodávkou. Zakliesnených účastníkov nehody vystrihli z havarovaných áut piešťanskí hasiči. Cesta z Banky do Ratnoviec bola viac ako hodinu úplne neprejazdná.

IMG_3139

Dodávka Peugeot prichádzala smerom od Ratnoviec. Vodič Škody šiel pravdepodobne prirýchlo, v zákrute prešiel do protismeru a čelne sa zrazil s dodávkou. „V dodávke sa nachádzali dve zakliesnené osoby. Jednotka použila vyslobodzovacie zariadenie na ich vyprostenie. Pomocou hydraulického zariadenia sme otvorili ľavé aj pravé dvere na dodávkovom vozidle. Vytiahli sme obe osoby a po zafixovaní krčnej chrbtice límcami sme ich uložili na nosidlá a transportovali do sanitných vozidiel,“ uviedol pre pnky.sk veliteľ zásahu Róbert Dekan.

Dve posádky záchrannej zdravotnej služby odviezli zranených účastníkov nehody do piešťanskej nemocnice. Vodič Škody Superb sa pri nehode zranil iba ľahko. Na mieste nehody podstúpil dychovú skúšku s výsledkom 0,62 promile alkoholu v krvi.

-vv-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972