Aktuality

ON Semiconductor aktívne podporuje dobrovoľníctvo v Piešťanoch

By 1. novembra 20132 novembra, 2013No Comments

Vedenie spoločnosti ON Semiconductor Slovakia sa rozhodlo od septembra tohto roku podporovať dobrovoľnícke aktivity. Každý zamestnanec má nárok na jeden deň plateného voľna ročne na aktivity takého charakteru.

[singlepic id=42334 w=320 h=240 float=left]Primárnym cieľom programu je podporiť realizáciu verejnoprospešných projektov a tým dopomôcť k budovaniu spolupatričnosti ku svojmu okoliu, ako aj ísť príkladom pre ostatných. Spolupracuje pritom s miestnym občianskym združením Pro Civitate.

„Zatiaľ sa do projektu zapojila asi desiatka zamestnancov, ktorí odpracovli na Vážskom ostrove – Lido približne 80 dobrovoľníckych hodín. Vzhľadom na nestále počasie, je očakávané aktívnejšie rozbehnutie programu od budúcej jari. Po dohovore s manažmentom spoločnosti, je cieľ sústrediť sa na lokalitu Lida, aby bolo vidno konkrétne výsledky,“ uviedol Jozef Malík z OZ Pro Civitate a dodal: „Tu je však očakávaná aj väčšia súčinnosť mesta a vlastníkov dotknutých pozemkov.“

Spoločnosť je globálnym výrobcom analógových, logických a diskrétnych polovodičových súčiastok. V Piešťanoch sa nachádza v areály bývalého závodu Tesla a v súčasnosti poskytuje prácu 200 zamestnancom.

Text: Tlačová správa OZ Pro Civitate

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972