Omše v budú vysielať online a dnes aj novoročný koncert z Veľkého Orvišťa

Omše v budú vysielať online a dnes aj novoročný koncert z Veľkého Orvišťa

1. januára 2021 Off Od PNky.sk

Vzhľadom k aktuálnej situácii v zdravotníctve a vysoké množstvo prípadov infekcie koronavírusom u obyvateľov a následné ochorenie COVID-19 sa na základe rozhodnutia vlády SR od dnešného dňa nemôžu sláviť verejné bohoslužby na celom území krajiny.

Podľa vyjadrenia Branislava Popelku, farára z farnosti sv. Štefana v Piešťanoch sa tak bohoslužby konajú neverejným spôsobom a kňazi zahŕňajú všetkých ľudí do modlitieb a slávenia bohoslužieb.

Sv. omše budú vysielané online. Dnes 1.1.2021 bude vysielaná sv. omša z kostola sv. Štefana o 9:00 h na FB stránke Život katolíka v Piešťanoch https://www.facebook.com/pn.katolik. Rovnako tak bude na tejto stránke odvysielaná sv. omša v nedeľu 3.1. o 9:00 h.

Sväté omše z Veľkého Orvišťa môžete sledovať na youtubovom kanáli Naše Orvište https://www.youtube.com/channel/UCC-bJgIBXeuUkJGaAwa7AqA. Dnes bude vysielaná sv. omša o 9.00 h, zajtra 2. januára o 18:00 h.

Dnes večer ste všetci pozvaní taktiež k sledovaniu Novoročného koncertu z kostola Nanebovzatej Panny Márie z Veľkého Orvišťa v podaní Tria Impression. Vysielaný bude na stránke https://naseorviste.sk/, prípadne si môžete otvoriť priamo youtube kanál Naše Orvište.

Odznie široká plejáda tradičných i moderných skladieb od kolied, cez klasiku až po diela E. Moriconeho, či skupiny ABBA.

-red-