Novozvolený primátor Jančovič dnes povedal, kto bude viceprimátor

Novozvolený primátor Jančovič dnes povedal, kto bude viceprimátor

26. novembra 2018 Off Od PNky.sk

Novozvolený primátor Peter Jančovič dnes informoval poslancov mestského zastupiteľstva, kto bude novým viceprimátorom, následne informoval aj médiá. Napriek informáciam, že viceprimátora si vyberie z poslancov, ktorí už v minulosti pôsobili v zastupiteľstve, Peter Jančovič oznámil, že viceprimátor bude Michal Bezák, ktorý kandidoval do zastupiteľstva za stranu Spolu a je nováčikom v poslaneckých laviciach.

„Som veľmi rád, že Michal prijal túto pozvánku do služby pre obyvateľov Piešťan ako viceprimátor Mesta Piešťany. Michal je pre mňa skvelá osoba. Hovoril som už dávnejšie, že v tomto zastupiteľstve nie je problém nájsť viceprimátora, je tam veľa správnych ľudí, ktorí majú veľa nápadov. Je to skvelý mladý muž, ktorý je veľmi vzdelaný, má za sebou množstvo odborných skúsenotí a hlavne má veľmi veľa entuziazmu a nadšenia a chce pracovať pre mesto najlepšie ako vie,“ povedal Peter Jančovič. Podľa slov primátora sa s budúcim viceprimátorom zhodujú v názoroch a v spoločných viziách a videní vecí a mesta.

Michal Bezák pôsobil v poslednom období v spoločnosti SYNOT, ktorá podniká aj v oblasti cestovného ruchu. Aktuálne je vo funkcii obchodného riaditeľa SYNOT GASTRO SLOVAKIA. Predtým bol od začiatku pri realizácii projektu Kúpaliska Zelená žaba v Trenčianskych Tepliciach, ale aj v Hoteli Elizabeth v Trenčíne, či v Grandhoteli Tatra vo Veľkých Karloviciach.

Základnou úlohou viceprimátora bude komunikácia so zastupiteľstvom, rovnako ako je v Piešťanoch zvykom, bude mať na starosti oblasť bezpečnosti. Michal Bezák by podľa jeho slov rád prispel k veciam v oblasti cestovného ruchu.

-th-