Vo štvrtok 20. apríla podvečer sa uskutočnilo slávnostné otvorenie novej časti Domossu, ktoré bolo určené pre obchodných partnerov a médiá. Moderné priestory predajne s elektrospotrebičmi a domácimi potrebami s rozlohou takmer 1500 m² posvätil farár Jozef Bohunický. Prítomní si mohli v „predpremiére” prezrieť ponúkaný sortiment aj prezentácie dokumentujúce históriu spoločnosti.

Spoločnosť Domoss, s. r. o. vznikla v Piešťanoch v roku 1990. V súčasnosti má 130 zamestnancov a 17 prevádzok prevažne na západnom Slovensku. Nové priestory v Piešťanoch začali stavať v júni 2016. „Nová predajňa bude na inej úrovni. Priestor je omnoho väčší, jeho rozloha je 1 400 m². V ďalšom období budú priestory rozšírené o ďalších asi 800 m². Chceli sme mať komplexnú ponuku na jednom mieste – kuchyne, kúpeľne, elektro aj záhradný nábytok. Budeme mať taktiež nové komodity,“ naznačil predseda predstavenstva Domoss Technika, a. s. Miroslav Hrdina. Priznal, že nepríjemným faktorom, ktorý práce zdržal, bola zima.

Novú prevádzku otvoria pre verejnosť v piatok 21. apríla o desiatej dopoludnia. Predseda predstavenstva sľubuje zľavy na vybrané produkty, ktoré majú potrvať dva týždne.

Pozrite sa, ako slávnostné otvorenie prebiehalo:

-vv-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972