Nočnú tmu opäť prežiari svetlo

Nočnú tmu opäť prežiari svetlo

27. septembra 2016 Off Od PNky.sk

V sobotu 8. októbra prežiari nočnú tmu v Piešťanoch svetlo v jeho najrozmanitejších podobách. Materské centrum Úsmev v spolupráci s partnermi chystá ďalší ročník podujatia Noc svetiel. Tešiť sa môžete na farebnú šou, svetelné objekty, koncert Vrbovských vetrov i obľúbený lampiónový sprievod.

Piešťany sa aj tento rok pridajú k metropolám Slovenska Bratislave a Košiciam a ich návštevníci i domáci budú môcť zažiť obdobu Bielej noci, ktorá je v Piešťanoch zameraná na rodiny s deťmi. Na aktuálny ročník Noci svetiel organizátori pripravili vystúpenie Inspiria NIGHT SKY s jeho Farebnou šou, koncert Vrbovských vetrov, ohňovú šou, lampiónový sprievod i svetelnú projekciu.

fire-2
Vlani zaujala stovky piešťanských divákov skupina Argola. Tento rok organizátori pozvali Inspiria NIGHT SKY s jeho vizuálnou šou. Inspiria NIGHT SKY sa zameriava na rôzne aktivity od predstavení pre malých i veľkých až po výučbu zdravého pohybu, kreativity a šikovnosti, pričom je prvou slovenskou školou moderného cirkusu.

Podujatie začne o 18:30 h v Hudobnom pavilóne v parku a vyvrcholí lampiónovým sprievodom v hlavnej aleji mestského parku, ku ktorému sa môžete pripojiť s klasickým karnevalovým, party lampiónom alebo vlastnoručne vyrobeným.

Podujatie sa koná vďaka podpore partnerov, ktorými sú Mesto Piešťany, Magna Energia, Trnavský samosprávny kraj, Mestské kultúrne stredisko Piešťany, Služby mesta Piešťany, VAC, OZ Pro Civitate – Spoločne pre Piešťany, Respect, On Semiconductor, Slovenská chránená dielňa. Podujatie mediálne podporili PNky.sk, zpiestan.sk, Piešťanský týždeň.

Ako to vyzeralo vlani sa môžete pozrieť tu.

Vector music equalizer wave

-TS-, ilustr. foto: Inspiria NIGHT SKY-