Vo utorok 5. septembra popoludní prechádzal po ceste z Maduníc na obec Dubovany 53-ročný vodič na aute Chevrolet Spark cez most miestneho potoka, neprešiel však po ňom, ale skončil dole v potoku.

„Vodič pri sa pri prejazde  nevenoval riadeniu, zišiel mimo cestu, narazil do pravej časti nadmostenia a nakoniec skončil s vozidlom v potoku, pričom utrpel ľahké zranenia. Polícia u neho alkohol nezistila. Škoda na vozidle bola odhadnutá na 300 eur a na poškodenom zábradlí 200 eur. Polícia bude o nehode rozhodovať v správnom konaní,“ informovala trnavská krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.

Na mieste okrem polície zasahovali aj hasiči. „Zranenej osobe hasiči poskytli predlekársku prvú pomoc a odovzdali ju do starostlivosti záchrannej zdravotnej služby. Na havarovanom vozidle vykonali protipožiarne opatrenia a ďalej postupovali podľa pokynov polície. Pri dopravnej nehode neprišlo k úniku prevádzkových kvapalín do vodného toku,“ dodala Júlia Kedrová z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave.

-red- Foto: SOS odťahová služba Piešťany

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972