Priaznivci cyklistiky nemusia byť smutní, že dnes končí Tour de France. Už na budúcu nedeľu 2. augusta sa môžu tešiť na cyklistické podujatie Tour de Sĺňava počas, ktorého môžu sledovanie televíznej obrazovky zmeniť na reálnu jazdu okolo vodnej nádrže. Akciu organizuje Rezort Piešťany pri príležitosti prvých Športových dní v Piešťanoch.

cyklo
Tour de Sĺňava je určená predovšetkým pre hobby cyklistov. Štartuje sa od Domu Umenia 2.8.2015 o 14:00. Cieľom výletu je spoločná jazda so sprievodcom po kolookruhu okolo jazera Sĺňava. Stretnutie cyklistov je od 13:00 pred Domom Umenia. Výlet je vhodný aj pre rodiny s deťmi. Každý účastník dostane vodeodolnú kartičku s mapou a základnými informáciami.

rezort-piestany-tour-de-slnava

Itinerár trasy po kolookruhu
Trasa začína pri Dome Umenia. Odtiaľ smeruje ku Krajinskému mostu, kde sa napojí na začiatok kolookruhu. Pokračovať sa bude po vale po prúde rieky Váh až na Lodenicu. Odtiaľ okolo zátoky opäť na val popri jazere Sĺňava až na hať. Po prechode cez vodné dielo jazda pokračuje ďalej okolo jazera až k Ratnovskej zátoke. Odtiaľ proti prúdu rieky Váh až ku Krajinskému mostu.

rezort-piestany-tour-de-slnava-A5-mapka-inf- Ilustr. foto: mp

 

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972